T.C. Danıştay Dava Sorgulama

T.C. Danıştay Başkanlığında bulunan  Dava Dosyaları ile ilgili olarak  üzerinden dava Sorgulama,ile  Danıştay’da görüşülen dosyalara ait bilgileri 118 70 üzerinden davlarınızı sorgulama imkanına sahipsiniz.Adalet Bakanlığı Dava  Sorgulama. Hizmetimizden faydalanmak için 118 70’i arayarak uyap  dava sorgulama hizmetimizden faydalanabilirsiniz

’118 70 ‘’Dava Sorgulama hizmeti ile Danıştay’da görüşülen dosyalara ait dosyasının ne durumda olduğunu öğrenmek isteyen her kes tarafından kullanılabilir. Siz de dosyalarına ait ilgili yıl ve numara bilgileri ile uyap dava sorgulama yaparak, Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

’118 70’’  arayarak karar yılı, karar numarası, esas yılı, esas numarası ve karar tarihinden oluşan bilgilerle TC kimlik bilgileri ile dava sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın dava türünü öğrenebilirsiniz Ayrıca, tüm bunlara ilaveten diğer mevzuatlarla da ilişkili dosyalarla ilgili dava sorgulama yaparak Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın