TC KİMLİK NUMARASI İLE DAVA SORGULAMA

11870 rehberlik hizmeti ile artık dava sorgulama ve icra takibi yaparak bu gibi durumlarla karşılaştığınızda 11870 rehberlik hizmeti ile artık dava sorgulama ve icra takibi yapabilirsiniz. 118 70’in hizmet kapsamında size sunduğu bilgiler hiçbir şekilde hukuki danışmanlık hizmeti içermediğini hatırlatmak isteriz.

’’118 70’’ uyap dosya sorgulama sitemi sayesinde dosyalarındaki gelişmelerden en kısa zamanda haberdar olarak açacakları dava ve iş davaları için ödeyecekleri harç bedellerini,  Taraf olduğunuz bir dosyanın masraf bilgilerini bu hizmet kapsamında size sunduğu bilgiler hiçbir şekilde hukuki danışmanlık hizmeti içermemektedir.

118 70’i arayarak T.C. kimlik numaralarını kullanarak Uyap Vatandaş Dosya Sorgulama yaparak Taraf olduğum bir dosyada tehiri icra bilgilerini öğrenebilirsiniz.118 70  sayesinde  artık adliyelere giderek ilgili oldukları dosya ya da işlemler hakkında bilgi almak için çok zaman harcamaya gerek yok 118 70 Mahkeme sorgulama yolu ile artık tüm vatandaşlar Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri anında öğrenebilecekler.

Bir Cevap Yazın